Contactgegevens 

Hieronder vindt u onze belangrijkste contactgegevens. Twijfelt u over de juiste afdeling? Via het telefoonnummer 0113 215 665 helpen onze telefonistes u graag!

Algemene
contactgegevens

Postadres

Postbus 2290
4460 MG Goes

T: 113 215 665

E: info@driekleur.nl

Schade?
 

Postadres

Postbus 2290
4460 MG Goes

T: 0113 362 849

E:  schade@driekleur.nl

Team particulier
 

Postadres

Postbus 2290
4460 MG Goes

T: 0113 751 600

E: particulier@driekleur.nl

Team Goes

Bezoekadres:

Fruitlaan 2
4462 EP Goes

T: 0113 751 650

E: goes@driekleur.nl

Team Bergen op Zoom

Bezoekadres:

Laan van Hildernisse Noord 4 B/C
4617 AE Bergen op Zoom

T: 0164 214 242

E: bergenopzoom@driekleur.nl

Team Middelburg

Bezoekadres:

Buitenruststraat 18
4337 EH Middelburg

T: 0118 652 248

E: middelburg@driekleur.nl

Team Spijkenisse

Bezoekadres:

Groene Kruisweg 50
3202 ST Spijkenisse

T: 0181 600 680
E: spijkenisse@driekleur.nl

Team Terneuzen

Bezoekadres:

Axelsedam 3
4531 HH Terneuzen

T: 0115 786 000

E: terneuzen@driekleur.nl

Team Zierikzee

Bezoekadres:

Grevelingenstraat 10 E
4301 XX Zierikzee

T: 0111 418 330

E: zierikzee@driekleur.nl

Algemene informatie:

KvK nummer: 220 40927
AFM nummer: 12005097
BTW nummer: NL8075.16.430.B01

ING Bank IBAN: NL51INGB0000425611
BIC: INGBNL2A

 

 

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN