Contactgegevens vestiging Goes

Contactgegevens Driekleur vestiging Goes

Postadres: Postbus 2290 4460 MG Goes   
Bezoekadres:
 Fruitlaan 2 Goes     

 

Schade melden:      

0113 362 849    

schade@driekleur.nl 


Vragen over particuliere verzekeringen?

0113 751 600

particulier@driekleur.nl


Vragen over zakelijke dienstverlening?

0113 751 650

goes@driekleur.nl


 

Diana GOES

Diana van den Dries

Functie: commercieel medewerker

E: d.vanden.dries@driekleur.nl

T: 0113 362 873

werkdagen: Ma-Di-Do

Janneke

Janneke Boutens

Functie: commercieel medewerker

E: j.boutens@driekleur.nl

T: 0113 362 850

werkdagen: Ma-Di-Wo-Vr

 Jan Kees 2016 V

Jan Kees Valkier

Functie:  adviseur

E:  j.k.valkier@driekleur.nl

T: 0113 362 851

M:  06 2894 2963

werkdagen: Fulltime

 Marian GOES

Marian Bruggeman

Functie:  commercieel medewerker

E: m.a.bruggeman@driekleur.nl

T: 0113 362 852

werkdagen: Ma-Di-Wo-Do

 Norman GOES

Norman van Deijk

Functie: adviseur

E:  p.n.van.deijk@driekleur.nl

T: 0113 362 854

M:  06 5490 0259

werkdagen: Fulltime

 Yvonne

Yvonne Vos

Functie: commercieel medewerker

E: y.vos@driekleur.nl

T: 0113 751 261

werkdagen: Fulltime

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN

Bent u tevreden over Driekleur?

Advieskeuze.nl

Heeft u van onze adviseurs de dienstverlening gekregen die u verwacht had? Laat uw beoordeling over Driekleur achter op Advieskeuze.nl!

Geef hier uw mening