Contactgegevens vestiging Zierikzee

Teamfoto November 2016 Studio Zonder Leon 

 

 Zierikzee Nieuw In Driehoek 72Dpi9

Postadres: Postbus 2290 4460 MG Goes    Bezoekadres: Grevelingenstraat 10 E Zierikzee

Schade melden:      

0113 362 849    

schade@driekleur.nl 


Vragen over particuliere verzekeringen?

0113 751 600

particulier@driekleur.nl


Vragen over zakelijke dienstverlening?

0111 418 330

zierikzee@driekleur.nl


 

Medewerkers

Poppetje 150X200


 
 
Belinda van Moort - Fikkers

Functie: commercieel medewerker

E: b.van.moort@driekleur.nl

T: 0111 418 338

werkdagen: Di-Wo-Do-Vr

Chantal




Chantal van Splunder

Functie: commercieel medewerker

E: c.c.b.van.splunder@driekleur.nl

T: 0111 418 332

werkdagen: Fulltime

 Marco Van Oeveren 2016

Marco van Oeveren

Functie: adviseur

E: m.c.a.van.oeveren@driekleur.nl

T: 0111 418 335

M:  06 5336 7346

werkdagen: Fulltime

 Monique ZIE

Monique Berrevoets

Functie: commercieel medewerker

E: j.p.berrevoets@driekleur.nl

T: 0111 418 337

werkdagen: Ma-Di-Wo-Do-Vr

Poppetje 150X200

Niels Donselaar

Functie: commercieel medewerker

E: n.m.donselaar@driekleur.nl

T: 0111 418 334

werkdagen: Fulltime

 

 Pieter F ZIE

Pieter Francke

Functie:  adviseur - erkend hypotheekadviseur

E: p.francke@driekleur.nl

T: 0111 418 336

M:  06 5477 3055

werkdagen: Fulltime

 Wilbert-liever deze

Wilbert Stadhouders

Functie: pensioen adviseur

E: w.j.j.stadhouders@driekleur.nl

T: 0111 418 333 

M:  06 5329 0614

werkdagen: Ma-Di-Wo-Do

Google+ Google+ deze pagina
LinkedIN Deel dit op LinkedIN

Bent u tevreden over Driekleur?

Advieskeuze.nl

Heeft u van onze adviseurs de dienstverlening gekregen die u verwacht had? Laat uw beoordeling over Driekleur achter op Advieskeuze.nl!
 

Geef hier uw mening